Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Fizjoterapia

Masaż klasyczny zalecany jest osobom, które chcą podnieść bądź utrzymać ogólną sprawność i kondycję oraz osobom, które pragną uwolnić się od bólu.

Masaż zalecamy, gdy odczuwasz np. ból pleców, bóle w krzyżu. Jest on zdecydowanie mocniejszy od masażu relaksacyjnego. Masaż klasyczny zalecamy przede wszystkim w bólach spowodowanych wadami postawy (np. ból kręgosłupa), siedzącym trybem życia oraz zmianami zwyrodnieniowymi, przez co służy on poprawie zdrowia. Jest niezbędny u osób chorujących na rwę kulszową. Nasze terapeutki zalecają masaż przy napięciach mięśniowych i usztywnieniach powstałych w wyniku stresu. Zalecany jest również osobom przewlekle leżącym w celu zapobiegania powstawaniu przykurczów i usprawnienia krążenia krwi, które jednocześnie zwiększa zakres ruchu w stawach. 

Więcej

Masaż leczniczy

Cena od 70zł

Prawidłowo wykonany poprawia funkcjonowania całego organizmu , wszystkich układów i narządów. Stosowany między innymi przy zespołach bólowych we wszystkich odcinkach kręgosłupa, chorobach reumatycznych, zapaleniu stawów, schorzeniach serca i naczyń krwionośnych, układu oddechowego, osteoporozie, wszystkich zwyrodnieniowych formach reumatyzmu tkanek miękkich i wielu innych .. również skuteczny przy leczeniu migreny. Masaż leczniczy może być całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi. Przy bólach pleców, kręgosłupa – już po pierwszym zabiegu wyraźnie odczuwalna ulga.

W masażu leczniczym wykorzystujemy elementy technik mobilizacji, punktów spustowych, pracy na powięziach, tkankach miękkich , refleksoterapii. Masaż taki usprawnia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu kręgosłupa i poszczególnych stawów. Poprzez indywidualne dostosowanie technik pracujemy z każdą osobą w sposób odpowiadający jej potrzebom, aby osiągnąć zamierzony cel, jakim jest zdrowy i sprawny kręgosłup. Polecany jest przy dolegliwościach ze strony aparatu ruchu, bólach kręgosłupa, bólach głowy mające podłoże napięciowe. Jest doskonałą formą usprawniania kręgosłupa dla osób pracujących w wymuszonych pozycjach, które przeciążają kręgosłup, sportowców jak i osób chcących zadbać o zdrowe plecy zanim pojawi się ból.

Więcej

Masaż sportowy

Cena 90-180zł

Masaż sportowy - polecany w ciągu całego cyklu treningowego, w okresie roztrenowania a także przygotowania do zawodów zarówno osobom uprawiającym sport zawodowo jak i amatorsko. Wykorzystywany jako dodatek w profesjonalnych programach treningowych. Masaż ma na celu usunięcie ekstremalnego zmęczenia jak i przygotowanie organizmu na kolejny ekstremalny wysiłek, a także podtrzymania kondycji w okresie wolnym od zawodów oraz zapobieganie kontuzjom. Techniki masażu ściśle dostosowane są do uprawianej dyscypliny sportu i okresu treningowego.

Więcej

Mianem suchego igłowania (ang. dry needling) określa się metodę, która polega na wykorzystaniu bardzo cienkich igieł o różnej długości i grubości, które nie mają w sobie żadnych substancji farmakologicznych. Procedura polega na nakłuciu punktu spustowego lub napiętego pasma mięśniowego za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł do akupunktury medycznej w celu leczenia bólu oraz dysfunkcji spowodowanych problemami mięśniowymi, więzadłowymi i ścięgnistymi. Wykorzystuje się je w leczeniu bólów głowy oraz w niektórych problemach nerwowych.

Więcej

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Więcej

Zastosowanie zabiegów z użyciem fal radiowych o wysokiej częstotliwości ułatwia cyrkulację krwi i jej funkcje odżywcze, usprawnia funkcje włókniste tkanek zmniejszając tym samym sztywność stawów i redukując dolegliwości bólowe.
Diatermia jest zabiegiem kierowanym m.in. dla osób z:

 • artretyzmem
 • bólami kręgosłupa
 • sztywnością  karku
 • reumatyzmem
 • kontuzjami sportowymi

Diatermia w połączeniu z masażem pozwoli Ci uwolnić się od uporczywego ból, rozgrzeje i rozluźni mięsnie, a przy tym odpręży i zrelaksuje... Potrzebujesz większej ilości zabiegów? O pakiety z rabatami zapytaj naszych specjalistów.

Więcej

Metody Specjalne

Cena od 70 - 150 zł

Metod Specjalnych w fizjoterapii jest wiele i są nakierunkowane na różne dolegliwości i jednostki chorobowe. Metoda jaką pracuje uprawniony do tego fizjoterapeuta jest to samodzielny sposób podejścia do problemy postępowania leczniczego, zawierający adekwatne do stanu choroby techniki diagnostyczne, posiadający odpowiednio szeroki zasób ćwiczeń i działań leczniczych z uzasadnieniem ich wykonania wraz z teoretycznym wyjaśnieniem przyczyn dysfunkcji. Metody można podzielić na kilka kategorii w zależności od tego jakie wykorzystują zasoby i na jaki element ciała działają. Metody neurofizjologiczne jak np. PNF, NDT Bobath, Levitt, czy Vojty. Metody terapii manualnej jak np. Cyriaxa, Kaltenborna, czy terapia manualna szkoły Niemieckiej. Metody nakierowane na leczenie dzieci jak np. Petӧ, Phelpsa, Sherboene. Metody  na tkanek miękkich, terapia punktów spustowych. Metody do leczenia skolioz, ogólnousprawniające jak np. metoda Pilatesa. Metody z wykorzystaniem sprzętu jak kiesiologytaping – czyli plastrowanie dynamiczne.

Przebieg zabiegu: Wywiad medyczny, badanie pacjenta i przeprowadzenie odpowiednich testów, terapia pacjenta.

Więcej

Laseroterapia

Cena 18zł

Terapia laserem małej lub średniej mocy, tzw. miękkim, wykorzystywanym w fizjoterapii działa głównie na poziomie komórkowym. Pod wpływem światła laserowego dochodzi do zmiany wielu procesów, takich jak: zmiana metabolizmu komórki, wzrost syntezy ATP (nośnik energii w komórce), stymulację syntezy kwasów nukleinowych i wielu białek (w tym również kolagenu), zmiana strukturalna i czynnościowa błon biologicznych, zwiększenie aktywności niektórych enzymów oraz modulację procesów immunologicznych. Przez co wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne w tkankach. Wskazany jest w leczeniu takich dolegliwości jak: trudno gojące się rany i uszkodzenia skóry; odparzenia; odmrożenia; blizny; zmarszczki; cellulit; rozstępy; trądzik pospolity; afty; łuszczyca; stany zapalne stawów, powięzi; zespoły cieśni oraz zespoły bólowe; entezopatie; siniaki; urazy, skręcenia, zwichnięcia; w stanach reumatycznych; przy przeciążeniach mięśni; neurobólach i neuropatii.

Więcej

Terapia wykorzystująca promieniowanie podczerwone. Główne oddziaływanie na tkanki powiązane jest z dostarczeniem ciepła i podniesieniem ich temperatury. Wpływa to na rozszerzenie naczyń krwionośnych, lepsze ukrwienie i dotlenienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych i mięśni gładkich, uśmierzenie dolegliwości bólowych, przyśpiesza przemianę materii i gojenie się ran. Wskazane w leczeniu: podostrych i przewlekłych stanów zapalnych stawów; wzmożonego napięcia mięśni; przykurczów, blizn, zrostów; dolegliwości bólowych, przy przewlekłych i podostrych stanach zapalnych nerwów obwodowych; parestezji; odmrożeń, oparzeń; trądzik młodzieńczy i różowaty; zapalenie zatok szczękowych; zaburzenia skórne, zakażenia gruczołów łojowych; trudno gojące się rany.

Więcej

Elektroterapia

Cena 18zł

Terapia wykorzystująca działanie prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości. Zależnie od rodzaju wykorzystanego prądu, może on powodować pobudzanie nerwów i mięśni  szkieletowych i gładkich, uśmierzenie bólu, złagodzenie stanu zapalnego, zwiększenie ukrwienia tkanek, polepszenie ich trofiki, intensyfikowanie przemiany materii, przyśpieszenie regeneracji, wzmocnienie i usprawnienie mięśni. W zależności od stosowanego prądu wskazania do terapii obejmują:

- prądy interferencyjne i AMF – zespoły bólowe w przebiegu choroby zwyrodnieniowej; dyskopatie; nerwobóle i zespoły uciskowe; zapalenia okołostawowe; zespoły naczyniowe; stany po urazach; zwiększone napięcie mięśniowe; zaburzenia wegetatywne; obrzęki.

- prądy Kotza – zaniki mięśniowe i unieruchomienia; trening mięśniowy; modelowanie sylwetki; lipoliza; zmniejszenie celulitu.

- prądy TENS i SP-TENS – dyskopatie; choroby zwyrodnieniowe stawów; bóle stawów i zespoły bólowe w przebiegu RZS i ZZSK; nerwobóle i zespoły uciskowe; zapalenia okołostawowe; bóle różnego pochodzenia; częściowe uszkodzenie włókien nerwowych; zaniki mięśni z unieruchomienia lub częściowego odnerwienia; leczenie ran; przyspieszenie zrostu kostnego.

- prądy diadynamiczne – zespoły bólowe i zwyrodnienia stawów; dyskopatie; nerwobóle i zespoły uciskowe; zespoły naczyniowe; zapalenia okołostawowe; stany po urazach; zespoły przebiegające z wzmożonym napięciem mięśni; zaburzenia wegetatywne; odmroziny; obrzęki, wynaczynienia podskórne i śródmięśniowe; odma, rozedma podskórna.

- prądy Ultra Reiz – choroba zwyrodnieniowa stawów; nerwobóle; zaburzenia krążenia obwodowego; zespoły bólowe kręgosłupa; zespoły korzeniowe (rwa kulszowa); stany pourazowe.

- prądy o impulsach prostokątnych – elektrostymulacja nerwów i mięśni

- prądy o impulsach trójkątnych – elektrostymulacja mięśni gładkich i mięśni szkieletowych odnerwionych

- Tonoliza – elektrostymulacja dwukanałowa – stymulacja mięśni porażonych spastycznie

- mikroprądy – ostry/przewlekły ból o znanej etiologii; choroba zwyrodnieniowa stawów; utrudniony zrost kostny; trudno gojące się rany; urazy tkanek miękkich; odleżyny; kosmetyka twarzy.

- unipolarny prąd falujący - ostry/przewlekły ból o znanej etiologii; podawanie leku (jonoforeza); zaburzenia krążenia; obrzęki; krwiaki; trening siły mięśniowej.

- prąd galwaniczny – podawanie leku (jonoforeza); zaburzenia krążenia; zwiększenie lub zmniejszenie miejscowej i ośrodkowej pobudliwości mięśniowo-nerwowej.

- elektrostymulacja wielokanałowa – możliwość jednorazowej stymulacji wielu grup mięśniowych, wzmocnienie mięśni, ujędrnienie, spalanie tkanki tłuszczowej

- prądy d’Arsonvala – działanie przeciw zapalne; przeciw świądowe; poprawa kondycji skóry, dotlenienie i ujędrnienie, poprawa kolorytu, redukcja przebarwień; poprawa kondycji włosów.

Więcej

Terapia polega na wprowadzeniu fali ultradźwiękowej do tkanek. Mają one działanie cieplne, mechaniczne i fizykochemiczne. Powodują polepszenie mikrokrążenia, zmniejszenie bólu, zmniejszenie zapalenia, przyśpieszenie przemiany materii, aktywacja reakcji enzymatycznych, przyspieszenie regeneracji, zmniejszenie napięcia mięśni, zmniejszenie kwasowości tkanek, zwiększenie rozciągliwości włókien kolagenowych, wpływ na wolne rodniki. Wskazane w leczeniu: zespołów bólowych kręgosłupa, rwy kulszowej, bolesnego barku, bolesnego łokcia, bóle fantomowe; nadmiernego napięcia mięśni; choroby zwyrodnieniowej stawów; nerwobóli; szczękościsku; blizn; ostrogi piętowej; do podawania substancji czynnej (jonoforeza).

Więcej

Terapia polega na wykorzystaniu pola elektromagnetycznego o zmiennej częstotliwości. Działanie pola magnetycznego o wyższej indukcji nazywamy magnetoterapią, natomiast o niższej magnetostymulacją. Wpływ pola magnetycznego działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, zwiększa przepływ krwi w naczyniach tętniczych i włosowatych, nasila procesy naprawy i regeneracji tkanek miękkich, przyśpiesza procesy tworzenia zrostu kostnego. Zalecane jest w leczeniu: opóźniony zrost kostny, stawy rzekome; osteoporoza; choroby zwyrodnieniowe stawów; choroby reumatoidalne; owrzodzenia i zmiany troficzne podudzi; infekcje bakteryjne skóry i tkanek miękkich; bliznowce; stany po udarze mózgu; migrena i bóle naczynioruchowe głowy; zaburzenia czynności nerwów czaszkowych i obwodowych; stwardnienie rozsiane; choroby infekcyjne rogówki; zanik nerwu wzrokowego; nadciśnienie; choroba niedokrwienna i zaburzenia rytmu serca; nadwrażliwe jelito grube; przewlekłe zapalenie trzustki.

Więcej

Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne) to coraz popularniejsza metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze. Parametry taśm Kinesiotape są zbliżone do ludzkiej skóry pod względem grubości, ciężaru, rozciągliwości. Kinesiotaping to metoda wykorzystująca naturalne procesy samolecznie organizmu!

Więcej

Terapia wykorzystująca temperaturę ujemną. Poprzez dostarczenie zimna obniżana jest temperatura naszego ciała. Wraz z postępującym obniżaniem temperatury dochodzi do:  pobudzania receptorów czucia zimna i bólu, miejscowego zwężenia naczyń krwionośnych, zmniejszenie przewodnictwa w nerwach czuciowych i ruchowych, zmniejszenia przemiany materii i aktywności komórek. Wskazane w leczeniu: różnego rodzaju zapaleń także w stanie ostrym; stany pourazowe i pooperacyjne; obrzęki pourazowe; w chorobach zwyrodnieniowych i reumatycznych stawów. Dodatkowo przy użyciu krioterapii można ujędrnić skórę, usunąć cellulit, poprawić stan skóry, i zredukować ilość tkanki tłuszczowej.

Więcej

Terapia wykorzystująca fale radiową. Zabieg mocno przegrzewający. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych przez co poprawia ukrwienie i trofikę tkanek, działa uspokajająco na nerwy, zmniejsza ich przewodnictwo i działa przeciwbólowo, wywołuje przekrwienie mięśni i ich rozluźnienie, przyśpiesza przemianę materii. Wskazany w leczeniu: przewlekłe postacie reumatoidalnego zapalenia stawów; artrozy bez zaostrzeń; przykurcze mięśni; tendopatie; przewlekłe choroby jamy ustnej, gardła, nosa; choroby kobiece. Zabieg z użyciem diatermii powoduje również redukcje tkanki tłuszczowej, redukcję zmarszczek, poprawę stanu skóry.

Więcej

Kinezyterapia

Cena od 20zł
 1. Ćwiczenia oddechowe
 2. Ćwiczenia wspomagane (czynno-bierne i bierno-czynne) i samo wspomagane
 3. Ćwiczenia w odciążeniu i w odciążeniu z oporem (w kabinie UGUL)
 4. Ćwiczenia równoważne
 5. Ćwiczenia koordynacyjne
 6. Ćwiczenia czynne wolne, czynne wolne oporowe (na materacu)
 7. Ćwiczenia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu, przyrządów, przyborów
 8. Ćwiczenia rozciągające (stretching)
 9. Mobilizacje, manipulacje i trakcje  30 min
Więcej

Stosowany w rehabilitacji dla powrotu funkcji, przy zaniku mięśni, dla poprawy kondycji, w sporcie dla zwiększenia masy mięśniowej i siły, w odchudzaniu dla przyśpieszenia spalania tkanki tłuszczowej. Masaż angażuje osobę masowaną gdyż w trakcie masażu wykonuję ona skurcz mięśnia (czas trwania od 20-30 min.). Głownie masuje się brzuch, uda, pośladki i łydki. Masaż przy odchudzaniu wykonujemy 10-12 zabiegów co drugi dzień potem zalecana miesięczna przerwa. W rehabilitacji i sporcie co drugi dzień nawet do 6 miesięcy.

Więcej

Siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej, choroby cywilizacyjne, a także stany pourazowe i pooperacyjne często dają o sobie znać w postaci bólu oraz dysfunkcji układu ruchu.

Nasz organizm posiada zaprogramowane możliwości walki z chorobą. Czasami jednak nie potrafi w pełni z nich korzystać. Niektóre zabiegi z zakresu fizjoterapii usprawniają te procesy, lub wyzwalają dodatkowe, wspomagając naturalne możliwości organizmu. Doskonałe efekty przynoszą między innymi masaże. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masaży od leczniczych po relaksacyjne.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem