Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna w Yasumi Łódź Widzew - PROMOCJA 7-8 lstopada

 


Chcesz spowolnić proces starzenia ?

Pozbyć się zwiotczałej skóry ?

Zredukować zmarszczki ?

Przywrócić blask i piękno swojejskóry ?


7-8 LISTOPAD - SPECJALNE CENY NA ZABIEGI Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / DO 50% UPUSTU

- HIFU  !!!!!! 50% upustu od cen podanych na stronie np. zabieg na twarz tylko 810 zł

Zabieg HIFU to bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry, bez przerywania ciągłości skóry i bez konieczności rekonwalescencji. Zabieg poprawia owal twarzy, wyostrza kontur i daje efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Zabiegami HIFU MED LIFT redukować można lokalne otłuszczenia na ciele oraz liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży.

- MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY I CIAŁA - 20% upustu od cen podanych na stronie np. zabieg na twarz już od 240 zł

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna, wykorzystywana od lat w medycynie metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom jesteśmy w stanie odmłodzić i ujędrnić skórę, a także zlikwidować cellulit, rozstępy oraz rozbić tkankę tłuszczową. Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest także leczeniu i profilaktyce łysienia oraz w likwidacji zmarszczek pod oczami.

- MEZOTERAPIA HYBRYDOWA - 20% upustu od cen podanych na stronie np. zabieg na twarz już od 264 zł

Innowacyjna metoda hybrydowej mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu z efektem natychmiastowego i długotrwałego odmłodzenia, nawilżenia i wypełnienia zmarszczek. Fenomen zabiegu polega na wielokierunkowej biostymulacji tkankowej poprzez połączenie zabiegu mezoterapii igłowej z mikroigłową. Gwarantuje to kompleksowe działanie na skórę, gdzie specjalne koktajle z kwasem hialuronowym, peptydami i składnikami aktywnymi są wprowadzane w cały obszar zabiegowy niezwykle skuteczną mezoterapią mikroigłową i dodatkowo w głębsze warstwy newralgicznych miejsc skóry za pomocą mezoterapii igłowej

- WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM - cena specjalna to 500 zł !!!

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

- NICI PDO - 30% upustu od cen podanych na stronie, ceny już od 350 zł

Dzięki zastosowaniu nici PDO z bezpiecznej dla organizmu całkowicie rozpuszczalnej substancji stymulujemy komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny i czynników wzrostu. Dzięki tym właściwościom uzyskujemy efekt liftingu oraz poprawę jędrności i kondycji skóry oraz odmłodzenie obszarów poddanych zabiegowi.


Przyjdź do nas w dniach 7 - 8 listopad na darmową konsultację a nas specjaliści dobiorą odpowiedni zabieg do Twoich potrzeb.

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon