Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Nici PDO

Dzięki zastosowaniu nici PDO z bezpiecznej dla organizmu całkowicie rozpuszczalnej substancji stymulujemy komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny i czynników wzrostu. Dzięki tym właściwościom uzyskujemy efekt liftingu oraz poprawę jędrności i kondycji skóry oraz odmłodzenie obszarów poddanych zabiegowi.

Nici mogą być zastosowane praktycznie na całym ciele. Najczęściej stosujemy je na twarzy do liftingu czoła, zmarszczek wokół oczu, zmarszczek powiek dolnych, zmarszczek palacza, podniesienia policzków, korekty owalu twarzy, opadających brwi. Z powodzeniem stosowane są również na szyję.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny dzięki zastosowaniu kremu z lidokainą. Polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry za pomocą specjalnej kaniuli lub igły nici z polidoksanonu, bezpiecznej dla organizmu substancji stosowanej w niciach chirurgicznych. Nić wzmacnia skórę stanowiąc rusztowanie dla pojawiających się nowych, odmłodzonych komórek skóry, które sprawiają, że staje się ona jędrniejsza.

Ważną informacją jest, że efekt pojawia się stopniowo po około 3-4 tygodniach.

System Nici PDO powstał 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono, że obecność nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu. Początkowo stosowano PDO głownie w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii i okulistyce. Po 3 latach metoda została zastosowana także w medycynie estetycznej. Obecnie metoda PDO wykorzystywana jest  m.in. w Japonii, USA, Brazylii, Rosji i innych krajach Europy Zachodniej. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na terenie Całej Unii Europejskiej. I najważniejsze: od niedawna nici PDO First Lift są dostępne również w Polsce.

PDO (polidioksanon) jest sinym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch skręconych stałych włókien (polofilament), które po pewnym czasie się rozpuszczają w tkance.

Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określane przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych. Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy – czyli stymuluję produkcję kolagenu - białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidiosanonu powoduję syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóry, w którą wprowadzamy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystywaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej - relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Stosując nici, wpływamy wzmacniająco na obwisłe tkanki. Ze względu na szybkie tempo wchłaniania nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy i nici o długim czasie biodegradacji (ponad rok).

Główne wskazania do zastosowania metody nici PDO na twarzy :

- pionowe i poziome zmarszczki na czole

- lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka- miękka tkanka, opadające brwi

- dolna powieka- worki

- policzki

- wyraźny fałd nosowo - wargowy

- rowek policzkowo - jarzmowy

- fałd podbródkowy

- fałdy marionetki

- V - lifting

- opadające policzki i obszar pod dolną szczęką

- fałd skóry na policzku

- pomarszczone policzki

 

Efekty zabiegu to :

- odmłodzenie skóry

- wygładzenie zmarszczek

- zwężenie porów

- rozjaśnienie skóry

- wzrost lub zmniejszenie objętości

- lifting skóry

 

Przeciwskazania do zabiegu :

 • kobiety w ciąży i karmiące
 • choroby wirusowe (opryszczka)
 • zmiany ropne
 • choroby w trakcie leczenia
 • z zaburzeniami krzepliwości krwi
 • przyjmujące leki przeciwzakrzepowe
 • choroby immunologiczne (toczeń, twardzina)
 • kortykosteroidy
 • Cena: Od 50 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Obszar zabiegowy: twarz
 • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, opadające powieki
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem